Forvetbet Belge İstiyor Mu?

Forvetbet belge istiyor mu sorusunu cevaplayacak olursak, tüm bahis sitelerinde olduğu gibi forvetbet de müşterisinin gerçek ya da mükerrer bir kullanıcı olup olmadığını öğrenmek amacı ile belge talep etmektedir. Üyelik esnasında girilen bilgiler ile forvetbete gönderilen belgelerin eşleşmesi gerekmektedir. Üyeliğinizin tam olarak aktif olması, para yatırma ve para çekilebilmesi için gereken belge ve dokümanları göndermeniz gerekmektedir.

Forvetbet Belge İstiyor Mu

Hangi Belgeler Gerekmektedir?

  1. Kimlik Kopyas

Kimlik belgesi yerine geçen herhangi bir belge olabilir. Pasaport, nüfus cüzdanı ya da ehliyet. Sitenin şartı gereği bu belgelerden herhangi birini göndermeden önce belge üzerindeki her bilginin okunaklı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Belgelerin üzerindeki bilgiler üzerinde de bilgiyi gizleme amaçlı bir şey olmamalıdır. Aynı zamanda belgeler siyah beyaz değil renkli şekilde gönderilmelidir.

  1. Kredi Kartı Kopyası

Para yatırmak için kullanılan kredi kartının resmi üzerinde isim soyisim ve kredi kartınızın üzerinde yazan kart numaranızın son dört hanesinin açık şekilde gözükmesi mecburidir.

Kredi Kartı Hesap Ekstre Kopyası

  1. Kredi kartınızın site tarafından onaylanma işleminin tamamlanması adına, para yatırmak için kullanılan kredi kartınıza ait, forvetbet sitesi için yapılan harcamanın ve kredi kartı numarasının açık şekilde görüldüğü bir kredi kartı ekstresinin gönderilmesi mecburidir. Para yatırmak için kullandığınız kart, kredi kartı yerine banka kartı ise ekstre yerine atm fişi ya da dekont da olabilir. Kullanılan kart kredi kartı yerine bir sanal kart ise, sanal kartınızın bağlı bulunduğu ana kartın ya da ana hesabın hesap özeti de geçerli olacaktır.

Adres Gösterir Belge

  1. Üyelik esnasında girilen isim soy isminize ait olan herhangi bir fatura yeterli olacaktır. Bu faturalar, elektrik, telefon, su gibi faturalar olabilir. Eğer kredi kartı ekstrenizde adres bilgisi var ise adres gösteren belgeye gerek kalmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir